HAKKINDA

«BioA» losyonları Türkiye`de tasarlanıp üretilmiştir..

BioA Saç Losyonu

Kalın, güzel, sağlıklı saçlar sadece kadınların değil, aynı zamanda bir çok erkeğin de hayalidir. Güzel, gösterişli ve sağlıklı saçlar istisnasız her insan için gurur kaynağıdır. Ama ne yazık ki, tabiat her insana böyle bir üstünlük bahşetmemiş. Ancak, hatta kulanımının ilk gününden bile size yardımcı olacak, %100 doğal, benzeri olmayan bir ürün vardır ki, bu, size sunacağımız yeni BioA saç losyonlarıdır.

“BioA” Nedir?

Losyon şeklinde üretilen bu bitkisel ürünün amacı, zengin içeriği sayesinde saçları onarmak, saçların eski sağlıklı görünümünü, parlaklık ve esnekliğini geri kazandırmaktır. BioA losyonları saç büyümesini hızlandırır ve kepekle mücadelede yardımcı olur. Bu modern ürün anlık, ama dayanıklı olarak saçların onarısına izin veriyor.

Ürünün İçeriği

Losyonun aktif bileşenleri içerisinde adaçayı, at kestanesi, ısırgan otu, aynısefa, aloe ekstresi, ayı pençesi bitkisinin kökü, zencefil, şerbetçi otu, yulaf, karanfil, üzüm çekirdeği ve kekik vardır. Tüm bu bileşenler saçların yenilenmesinde çok etkili bir role sahiptirler.

Ürünün Eylem İlkesi

Losyonun bünyesindeki bileşenler, saç derisine uygulandığı zaman saç kökleri ve saçın yapısal unsurları ile karşılıklı etkileşimde bulunup saçların yenilenmesi ve uzaması işlevini teşvik ediyorlar. Saçların canlılığı, parlaklığı ve esnekliği için gerekli olan saç derisinin aşırı yağlanma veya yeterince yağlanmama sürecini önler, saç dökülmesi, kepek, mantar hastalığı, kaşıntı, saç derisinde karıncalanma gibi sorunları ortdan kaldırır. Losyon saçları onarır, güçlendirir, besler ve onlara parlaklık getirir. Kullanımı sırasında saç derisini ısıtır ve kan dolaşımını iyileştirir.

«BioA» LOSYONUNUN KULLANMA TALIMATLARI

 • Eğer saçlarınız normal miktarda dökülüyorsa (gün içinde 100 saç kadar), losyonun günlük kullanımı dökülmeni tamamen önleyecek.
 • Eğer saç dökümü çok fazla ve ırsi ise (bu tür durumlara genellikle erkeklerde rastlanır), losyonun günlük kullanımı sayesinde 6 ay içinde saçlar tam olarak geri gelecektir.
 • Doğum sonrası, genellikle, kadınlar saç dökümü sorunu ile karşı karşıya kalırlar, ancak BioA losyonunun günlük kullanımı saçların yenilenmesi ve onların eski güzelliğinin geri gelmesine yardımcı olur.
 • Eğer saçlarınız ince, hacimsiz, yağlı, kırılgansa veya saçkıran sorunu varsa, o zaman losyonun günlük kullanımı tüm bu sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Hatta, merak için, deneme de yapabilirsiniz. Şöyle ki, kullanımdan önce saçlarınızın en dipten tüm uzunu boyunca resmini çekin ve 3 ay süresince losyonun kullanımını durdurmayın. Tam 3 ay sonra ise saçlarınızın olduğundan daha kalın, daha güçlü, sağlıklı ve parlak bir hale geldiğini kendiniz göreceksiniz.
 • Eğer saçlarınızda pek de çok olmayan seyrelme varsa, losyondan günlük kullanım sonucunda seyrekleşen saçlarınız daha gur ve güçlü saçlara dönüşecek.
 • Çoğumuzun saçları belli bir uzunluğa ulaştıktan sonra büyümesi yavaşıyor. Ancak, bu sorunu BioA losyonunun günlük kullanımı sayesinde çözmek mümkün. Bu losyonlar saç uzama sürecini hızlandırır, hatta, kullanımından 2-3 ay sonra saçlarınızın ay içinde 3.5 santimetreye kadar  büyümeye başladığının farkına varacaksınız (normalde saç uzama süreci ayda 1 cm kadardır).
 • Kullanımdan 5 gün sonra BioA losyonunun yardımıyla kepekten kurtulacaksınız.
 •  “BioA” losyonları kaşınma, yara, sivilce və başka bu gibi saç derisi hastalıklarının tedavisine de yardımcı olur.
 • Eğer saçlarınız kuruysa, kullanımdan önce losyona 0.5 çay kaşığı zeytinyağı ekleyin.
 • Eğer kullanıcı şahıs tamamen kelse, saç kökleri ölüyse, ne yazık ki, bu losyon onları canlandıramayacak, çünkü sadece zayıf saç köklerine yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmışdır.
 • Losyonun tedavi süreci 6 aydır.
 •  “BioA” losyonları kadınlara olduğu gibi, aynı zamanda erkeklerin de kullanımına uygundur. 5 yaş ve üzeri çocuklar da kullanabilirler.
 • Hiçbir ters etki göstergesi yoktur.

KULLANMA TALIMATLARI

60 mililitrelik flakon şeklinde üretiliyor. Losyon temiz ve ıslak saçlara uygulanmalı (saçlarınızı hergün yıkıyorsanız, o zaman losyonu kuru saçlara da uygulayabilirsiniz, bu takdirde %100 değil, %80`lik sonuç elde edeceksiniz), kullanımı zamanı saç derisinde ısınma ve kan dolaşımı oluşacak. Bu da saç köklerinin sağlamlaşması sürecine yardımcı olur.

Az bir miktarda hafif ve masaj hareketleriyle saç köklerine dağıtılır. Hızlı etkisini görmek için istenen neticeyi alana kadar losyonun hergün düzenli olarak kullanılması gerekli. Prosedür gerçekleştirildikten sonra 12 saat içinde saçların yıkanması uygun gözükmüyor, aksi takdirde, istenilen sonucu elde etmek mümkün olmayacaktır. Tedavi süreci 6 aydır. Bir flakon günlük kullanım sonucu 3 hafta veya 1 ay için yeterlidir. Göze teması sırasında soğuk su ile yıkayınız.

«BioA» losyonları Türkiye`de tasarlanıp üretilmiştir..